KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Grafiskt blad 14719003
nr 1471 9003
Grafiskt blad
Niclas Jönsson. "Blommor". Signerad, numrerad 39/100. Giclee fine art. Bildmått: 28x38 cm, bladets mått: 31x41 cm, oramat löst blad
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 30 maj 2022
kl 18:51:50
30/5 16:04:37